TVD ROLE PLAY

the game with no rules begins now.

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Kill or be killed

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Elena Gilbert
people like you is the reason, why we have a middle fingers.

Pranešimų skaičius : 309
: 0

RašytiTemos pavadinimas: Kill or be killed   Sk. 01 16, 2011 8:22 pm

Užsiprašė Charlottė.;DDD

-Leila, nešk savo žavų subiniuką čia,-sušaukė Neitas iš apačios, pakraipiau akis savo pačios atvaizdui veidrodyje. Žiūrėdama į save mačiau tobulą merginą, tik...visada šaltą, bejausmę ir griežtą. Atsistojau ir pasitvarkiau savo visas linijas išryškinančią, labai aptemptą ir iki kelių suknelę. Dar kartą save nužvelgiau ir numetus per pečius plaukus, nukaukšėjau naujausiais Louboutin raudonpadžiais. Atėjau ir nužvelgiau svetainę, pakėlusi savo tobulą, tamsų antakį nužvelgiau čia sėdinčius žmones. Dauguma mano pavaldiniai, kiti pačio Neito, kiti šiaip gaujos nariai. Akys užkliuvo už vieno nepažįstamo dailaus vaikino , nužvelgiau jį ir pamačiau jo persigandusias akis, kurios nužvelgė mane nuo galvos iki kojų.
-Čia Leila, mano sužadėtinė,-pristatė mane Neitas, o aš kaip visad šiek tiek papūtus iš įpročio lūpas atsisėdau šalia jo ir užsikėliau koją ant kojos. Dar kartą pažiūrėjau į tą vaikiną, mačiau jo žvilgsnį badanti mano blauzdas, kiltelėjau antakį ir jis pamatęs mano žvilgsnį, pakėlė akis į mane.
-Aš..,-atsikrenkštė –Aš Chris‘as,-jis atkišo delną
-Tau gerai,-šaltai pasakiau ir pažiūrėjau į savo pavaldinį Rick‘ą
-Martinio , dabar,-pažiūrėjau į jį ir vėl atsukau žvilgsnį į ranką belaikantį Chris‘ą
-Tai gal dirbi skautėms mergaitėms ir pardavinėji sausainius?,-žiūrėjau į jo nuostabias akis pilnas baimės, jis nuleido ranką
-Ne, o kodėl taip manai?,-jis pažiūrėjo į mane
-Visų pirma : Jūs, antra : tuomet ką čia veiki? Tik nevaidink , kad nesupranti kas mes esame,-mano tonas nesikeitė, jis buvo toks pats šaltas ir šaižus.
-Aš žinau ir labai Jumis žaviuosiu, panele Moore,-jis pažiūrėjo į Neitą kuris sedėjo kaip tikras bosas, rankoje turėjo stiklą viskio, kita ranka laikė apkabinęs mane per pečius, o koją užsidėjęs ant kitos, tada vėl pažiūrėjo į mane ir aiškiai laukė mano atsakymo.
-Žaviesi manimi, kai aš nužudžius virš kelių šimtų žmonių?,-tiesiai šviesiai paklausiau ir visi atsuko savo dideles galvas į mane, Neitas sedėjo kaip sedėjęs ir gurgšnojo viskį, o Chris‘o veide pamačiau vos įžvelgiama baimę, neapykantą ir nustebimą.

teach me those rules and I'll show you how to break them.

Pranešimų skaičius : 2657
: 7

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kill or be killed   Sk. 01 16, 2011 9:00 pm

Wow. Tu tai moki rašyti ;o Patiko, įkelk ir kitas ;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://vdroleplay.vampire-legend.com
Elena Gilbert
people like you is the reason, why we have a middle fingers.

Pranešimų skaičius : 309
: 0

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kill or be killed   Kv. 01 20, 2011 10:32 pm

-Na taaaip, taigi dėl to ir noriu čia įstoti, man tai patinka,-jis kalbėjo skiemenuotai, atrodė kaip gerai išmokęs tekstą aktorius, šiek tiek suraukiau kaktą
-Na manau, kad reikia patikrinimo,-Neitas paleido mano pečius ir padavė stiklą Rick‘ui, atsisėdo įsižergęs (kaip ir visi vyrai), rankomis atsirėmė į kelius ir pirštus sugniaužė į kumštį. Pažiūrėjau į Neitą, jis atrodė toks vyriškas ir tuo pačiu aš jo taip nekenčiau. Gi susižadėjau net ne iš meilės jam. Pasiėmiau savo martinį iš Rick‘o ir džiaugiausi, kad vadovavimo vadeles pagaliau perėmė Neitas. Atsirėmiau į sofos atlošą ir stebėjau aplinką.
-Kaip?,-Chris‘as sukluso ir pamačiau, kad jo veidas pradėjo keitinėtis visom spalvom, man tai atrodė keista, bet po to pamąsčiau, kad man irgi būtų nelengva, sedėti tarp pavojingiausios mafijos ir geriausių killerių.
-Matai tą moterį?,-Neitas parodė pirštu į didelį langą, atveriantį nuostabų sodą, mūsų teritorijoje, ten ėjo mergina, jauna mergina kurią atvedė mūsų nariai.
-Taip,-mačiau kaip Chris‘as dar labiau pabalo, negu atrodė baltas kai švytėdavo saulėje.
-Tai va , tu ją nužudai ir įrodai, kad tu gali,-jis pažiūrėjo į Chris‘ą ir išsišiepė savo laimėtojo šypsenėle. Chris‘as pažiūrėjo į Neitą, visus kitus ir po to į mane. Aš savo lediniu veidu žiūrėjau į jį ir šiek tiek palenkiau galvą į šoną. Jis sunkiai nurijo seilę ir atsistojo. Išsiimė savo 9 kalibro ginklą, jį užsitaisė. Į svetainė įėjo jauna mergina su Neito dešiniąja ranka Nick‘u. Nick‘as atvedė ją arčiau ir pastatė, bei pats nuėjo. Chris‘as iškėlė ginklą ir nusitaikė į ją. Žinoma mergina pradėjo klykti, o Chris‘o oda pašiurpo.
-Kill or be killed,-atsistojau prie jo ausies ir sušnabždėjau , tada lediniu žvilgsniu pažiūrėjusi į jį, pradėjau eiti link kolidoriaus vedančio į sodą. Už savęs išgirdau šūvį ir merginos klyksmas liovėsi. Nusišypsojau savo keista šypsenėle ir nuėjau. Išgirdau kaip didelės duris užsidaro ir Chris‘as išvažiavo rinktis daiktų. Ant savo peties pajutau ranką.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kill or be killed   

Atgal į viršų Go down

Kill or be killed
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11